תכנון מטבח תעשייתי​

 תכנון מטבח תעשייתי

 

אתם רוצים להיות בעלי עסק ולשם כך אתם צריכים לתכנן את המטבח התעשייתי של העסק? או להתחיל בתכנון מטבח מוסדי כנראה שזו אחת  המשימות החשובות ביותר שעומדות בפניכם, כשאתם פותחים בפעולות המעשיות לתכנון העסק, אם עסק בתחום המזון וההסעדה שמצריך תכנון ובניה של מטבח תעשייתי, ואם בתכנון עסק או מוסד חינוכי, המצריך תכנון מטבח מוסדי המצריך אמצעים להסעדת כמות אנשים לא קטנה.

מיותר לציין שבכל בית מגורים, בית עסק, מסעדה, מלון, או מוסד, המטבח הוא הלב הפועם ביתר שאת של המקום, וממנו יצאו כל המנות המיוחדות אל הסועדים שמחכים בכיליון עיניים על מנת לטעום וליהנות. אז רגע לפני שאתם וכשמתחילים לתכנן את המטבח מקצועי שעליו חלמתם, עליכם לבדוק את המוצרים האיכותיים והחדישים ביותר המתאימים למטבח מוסדי.

וכדי שלא תלכו לאיבוד בכל המבחר העצום בשוק, הרי לפניכם חלק מהפתרונות הטובים והיעילים ביותר. וכל שנותר לכם זה אך ורק לבדוק לחקור  ולבחור את המוצרים החיוניים ביותר שאינכם יכולים בלעדיהם?

חיפשנו ומצאנו מקצת המוצרים, שבלעדיהם כמעט ולא ניתן לנהל מטבח תעשייתי.משפחת הכלים  הראשונה שאתם צריכים לבחור ממנה כלים זו כמובן המשפחה של מערכת הבישול. מערכת הבישול תסייע לכם להפוך את חומרי הגלם, למנות איכותיות ביותר. בפניכם עומדות המון אופציות - מערכות בישול תלויות או רצפתיות , כיריים המופעלים באמצעות חשמל או באמצעות גז,  ועוד מבחר גדול מאד של  אופציות יעילות וחשובות.עוד משפחת כלים  שלא ניתן  לחלוף על פניה היא כמובן משפחת  התנורים שהם חלק בלתי נפרד ממטבח תעשייתי, ממטבח מקצועי, ובכלל ממטבח מוסדי.

עקב  חשיבותם הרבה של תנורים במטבח מוסדי, צריך לבחור בתנורי בישול וצלייה, , ובתנורי אפייה כאלו שניתן להיות סמוכים ובטוחים שיעמדו בצורה מושלמת בכל הדרישות ובכל דרישות המטבח התעשייתי.עוד משפחה גדולה של מוצר חשמלי שבלעדיה מאד קשה לתפעל מטבח מוסדי, זה כמובן מדיח הכלים.

 וכשמדובר  במטבח תעשייתי המשמש מאות אנשים בעת ובעונה אחת,  מאד חשוב שנהיה מסוגלים לנקות לחטא, ולהדיח את הכלים בצורה יעילה מהירה.

 לכן ממש חייבים לבחור מדיח כלים המתקדם והגדול ככל שניתן, כדי שתוכלו לדעת ולהרגיש  שהוא עושה עבורכם את העבודה בצורה מושלמת. ואיך נאחסן את כל המוצרים, שחלקם הם מוצרים רגישים? במטבח מוסדי, מטבח תעשייתי, ובמטבח מקצועי, ישנם לא מעט מוצרי חלב, מוצרי בשר, מוצרים קפואים, וכדו'  שדרושים מקררים איכותיים ביותר.

לא ניתן להישאר אדישים בנושא זה, וממש אסור להתפשר. שאיפתכם  צריכה להיות לבחור במקרר האיכותי והגדול שמכיל ככל האפשר,  וכזה שתוכלו לדעת שלא יתקלקל יגרום לכם נזק, ויתפוס אתכם לא מוכנים. מקרר איכותי, למה???כדי שתמיד תוכלו להוציא את האוכל האיכותי ביותר  לקהל הסועדים שהגיעו לסעוד את נפשם, בלי כלי ומוצרי  מטבח איכותיים,משימה זו כמעט בלתי אפשרית. באמצעות מוצרי מטבח איכותיים תוכלו לממש את רוב השאיפות והחלומות שלכם, ועובדי

שלכם יקבלו את התנאים האופטימלים  להוציא לסועדים מאכלים מעולים

עוד על: כלי מטבח מקצועיים.

 

עברנו לכתובתנו החדשה - רח' מדריד 65, שדרות